Biz Kimiz?

Firmamız 2004 Yılında kurulmuştur. Konusunda devamlı yenilik,kalite ve hizmet anlayışını gelişen teknoloji ve dünya pazarına ayak uydurma ilkesini ön planda tutmuş ve çalışmalarına bu doğrultuda devam etmiştir.         İstikrarlı çıkışları ile satmakta olduğu ürünlerini 2005 yılında ithalatçı firma konumuna gelip Ningbo İthalat ve İhracat.,Ltd. Şti firmasıyla ithalatını sürdürmektedir. Firmamız yurtiçi bayilikleri ile müşterisine zamanında cevap verebilmek için geniş bir stok yelpazesine sahip olan bir kuruluştur,Siz değerli müşterilerimizin yanında olan kuruluşumuz,kalitesinde ödün vermeyen fizmalarla çalışmakta olup,her türlü istek ve sorularınızı çözüme kavuşturmayı ilke edinmiştir.

Hizmetin her safhasında güveninize layık olmak, müşteri taleplerini eksiksiz ve isabetle tespit eden ve kısa zamanda karşılayan, sektörün öncü firması olmayı hedefledik. Bu hedefe adım adım yaklaşıyor olmanın "olmazsa olmaz" koşulunun sektörel bazda kaliteli ve tutarlı bir yer edinmeden geçtiğini de biliyor ve önemsiyoruz.

Sizleride bizimle beraber gelişerek büyümeye davet ediyoruz

Dijital Katalog

Hakkımızda

Firmamız 2004 Yılında kurulmuştur. Konusunda devamlı yenilik,kalite ve hizmet anlayışını gelişen teknoloji ve dünya pazarına ayak uydurma ilkesini ön planda tutmuş ve çalışmalarına bu doğrultuda devam ...
Devamını oku

Bize Ulaşın

  • Adres:İstoç Toptancılar Çarşısı Mahmutbey Mahallesi 28 Yol Sk. 25. Ada No: 71 Bağcılar / İSTANBUL
  • Tel:0212 659 13 79
  • Fax:0212 659 13 78
  • E-Mail:info@assur.com.tr